Wypowiedzi trenerów po meczu Lech – Pelister

fot. pilka24.com.pl

Drużyna Lecha Poznań w spotkaniu pierwszej rundy eliminacji Ligi Europy wygrała na INEA Stadionie 4-0 z zespołem FK Pelister. Tymczasem już teraz przeczytajcie pomeczowe opinie obu szkoleniowców – Nenada Bjelicy oraz Naci Sensoya.

Naci Sensoy (trener FK Pelister): Chciałbym najpierw pozdrowić wszystkich przedstawicieli mediów znajdujących się na konferencji prasowej. To, co miałem powiedzieć na końcu, powiem na początku: gratuluję zasłużonej wygranej Lechowi. Myślę, że kwestia zwycięzcy dwumeczu została rozstrzygnięta tutaj, przy Bułgarskiej. Rewanż będzie tylko formalnością.

Wynik nie do końca odwzorowuje rzeczywistość, bo Lechowi wcale nie było tak łatwo odnieść tak wysokiego zwycięstwa. W przeciągu pierwszym trzydziestu minutach gospodarze nie stworzyli sobie dogodnej sytuacji do zdobycia bramki. To my mieliśmy dobrą okazję do otwarcia wyniku, ale Putnocky fenomenalnie obronił strzał naszego kapitana.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Nenad Bjelica (trener Lecha Poznań): Jestem bardzo zadowolony z wyniku, wygraliśmy 4:0, a to daje nam pewność, że możemy awansować do kolejnej rundy. Nie zaczęliśmy bardzo dobrze tego meczu, ponieważ na początku nie mieliśmy stuprocentowej kontroli nad spotkaniem i pozwoliliśmy gościom na dwie, trzy okazje. Po pierwszej bramce zdobytej przez nas było już lepiej.

Jesteśmy przygotowani do tego sezonu i może nie wszystko było tak, jak chcieliśmy, ale ważne, że drużyna utrzymała tempo gry do końca i osiągnęła bardzo dobry wynik. Przed nami jeszcze 90 minut i w następny czwartek musimy zagrać dobre spotkanie i awansować do kolejnej rundy.

źródło: lechpoznan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *