Wypowiedzi trenerów po meczu Lechia 1-1 Wisła

Wisła Kraków

Piłkarze Lechii Gdańsk w inauguracyjnym spotkaniu rundy wiosennej zremisowali przed własną publicznością 1-1 z zespołem Wisły Kraków. Tymczasem już teraz możecie przeczytać pomeczowe wypowiedzi obu trenerów – Adama Owena oraz Joana Carillo.

Joan Carillo (trener Wisły Kraków): Spotkanie z Lechią Gdańsk było bardzo wyrównane. My dobrze zaczęliśmy, ale po strzeleniu przez nas gola zaczęły się problemy. Dobrze zaczęliśmy mecz w Gdańsku. Strzeliliśmy bramkę, ale potem zaczęły się nasze problemy. Zaliczyliśmy za dużo strat i cofnęliśmy się za bardzo pod naszą bramkę i to się na nas zemściło – mówił Carrillo. – W drugiej połowie znów zagraliśmy odważniej i bardziej zdeterminowanie. Stwarzaliśmy sobie okazje, podejmowaliśmy ryzyko. Myślę, że jeśli w kolejnych meczach będziemy grać tak, jak w drugiej połowie, wówczas pojawią się pozytywne efekty.

Adam Owen (trener Lechii Gdańsk): Jestem zadowolony z postawy mojej drużyny w meczu z Wisłą, natomiast nie ukrywam rozczarowania wynikiem. Uważam, że zasłużyliśmy na więcej niż ten jeden punkt. Wyglądaliśmy solidnie, stworzyliśmy sobie więcej sytuacji i powinniśmy zakończyć ten mecz z trzema punktami. Byłaby to cenna zdobycz, zważywszy na naszą pozycję w tabeli.

Muszę pochwalić moich młodych zawodników po spotkaniu przeciwko Wiśle. Adam Chrzanowski, który zagrał po raz pierwszy w wyjściowym składzie w meczu LOTTO Ekstraklasy, czy Paweł Stolarski i Joao Nunes rozegrali naprawdę dobry mecz.

źródło: lechia.pl