Wypowiedzi trenerów po meczu Legia 0-0 Lechia

Legia Warszawa
fot. google.com

Piłkarze Legii Warszawa w spotkaniu 3. Kolejki Lotto Ekstraklasy zremisowali bezbramkowo przed własną publicznością z zespołem Lechii Gdańsk. Tymczasem już teraz możecie przeczytać u nas pomeczowe wypowiedzi obu trenerów – Aleksandara Vukovicia oraz Piotra Stokowca.

Aleksandar Vuković (trener Legii Warszawa): Legia grająca u siebie wychodzi na boisko z zamiarem wygrania meczu. Postawiłem na ofensywne ustawienie z dwoma napastnikami i liczyłem, że mocniej zdominujemy Lechię. Prawda jest taka, że w pierwszej połowie nie byliśmy w stanie tego zrobić, to rywale prezentowali się lepiej. Wiedzieliśmy, że jest to spowodowane m.in. tym, że nie do końca robiliśmy to, co chcieliśmy. Kiedy Antolić wszedł na boisko w drugiej połowie, byliśmy w stanie bardziej kontrolować spotkanie. Remis jest sprawiedliwym rezultatem, a w kontekście poprzedniego sezonu pojawia się sceptycyzm. Dziś graliśmy z Lechią, która ostatnio walczyła o mistrzostwo Polski. Szanuję punkt, to mój kolejny bezbramkowy remis i kariery w ten sposób nie zrobię.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Piotr Stokowiec (trener Lechii Gdańsk): Pokazaliśmy ciekawą piłkę i zasłużenie wywalczyliśmy punkt. Mieliśmy pomysł, potrafiliśmy budować akcję, a zwłaszcza pierwsza połowa była lepsza w naszym wykonaniu. W drugiej odsłonie to Legia miała optyczną przewagę – być może zabrakło nam sił. Robimy co możemy, by prezentować się jak najlepiej. Dobrze zaprezentowali się młodzi zmiennicy, którzy nie obniżyli poziomu. Nowa Lechia się buduje, a remis przy Łazienkowskiej jest dla nas cenny mentalnie. Życzę Legii powrotu do formy i dostania się do fazy grupowej Ligi Europy, bo potrzebuje tego cała polska piłka.

Źródło: legia.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *