Wypowiedzi trenerów po meczu Legia 0-1 Zagłębie

legia warszawa
fot. pilka24.com.pl

Piłkarze Legii Warszawa w spotkaniu 31. kolejki Lotto Ekstraklasy przegrali przed własną publicznością 0-1 z zespołem Zagłębia Lubin. Tymczasem już teraz możecie przeczytać pomeczową wypowiedź trenera Romeo Jozaka i Mariusza Lewandowskiego.

Romeo Jozak (trener Legii Warszawa): Gratuluję Zagłębiu Lubin. Byli… lepsi. Odkąd tutaj jestem, nigdy nie widziałem takich pokładów pozytywnej energii w szatni, jak przed dzisiejszym meczem. Zaufałem swoim graczom. Na boisku zaczęło to ulatywać. Futbol potrafi być okrutny, tak jak dziś. Może byliśmy przemotywowani? Jestem pierwszym trenerem, co oznacza, że jestem pierwszym winnym tej sytuacji. Próbowaliśmy strzelić gola, ale nie udało nam się to. Gdyby piłka wpadła do siatki, mogłoby być inaczej.

Kibice Legii chcą najlepiej dla klubu. Wszyscy tego chcemy. Trudno mi komentować hasła, które pojawiały się na mój temat. Panuje wolność słowa, demokracja, każdy może mówić i śpiewać, co chce… Rozumiem ich… Co zrobić, by walczyć o mistrzostwo? Strzelić gola więcej…? Wierzymy… Wierzę w Boga i pewne rzeczy nie dzieją się bez przyczyny. Musimy grać jak najlepiej, szukać drogi, by piłka wpadła do siatki. Ale czemu nie wygraliśmy z Zagłębiem? Nie wiem tego teraz. Musimy się z tym przespać, przeanalizować spotkanie.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Mariusz Lewandowski (trener Zagłębia Lubin): Byliśmy świadkami emocjonującego spotkania. Obie drużyny grały otwarty futbol. Przeważaliśmy w pierwszej połowie. Grało nam się dobrze dzięki odpowiednio przygotowanej murawie. Legia też miała swoje okazje, ale zasłużyliśmy na wygraną. Gratuluję wszystkim, którzy dołożyli cegiełkę do zdobycia trzech punktów przez Zagłębie.

Slisz zagrał bardzo dobre zawody, co pokazuje, jak solidna robota wykonywana jest w naszej akademii. Chcę, by młodzież wchodziła do pierwszego zespołu Zagłębia. Mamy utalentowaną młodzież, która będzie dostawała szansę, gdy na nią zasłuży.

źródło: legia.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *