Wypowiedzi trenerów po meczu Legia 4-2 Bytovia

legia warszawa

Legia Warszawa w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinału Pucharu Polski wykorzystała atut własnego boiska pokonując 4-2 zespół Drutex Bytovii Bytów. Tymczasem już teraz zachęcamy Was do przeczytania pomeczowych wypowiedzi obu trenerów – Adriana Stawskiego i Romeo Jozaka.

Adrian Stawski (trener Drutex Bytovii Bytów): Przyjazd na Łazienkowską i gra z mistrzem Polski była dla nas wielkim świętem. W pierwszej połowie Legia nie stworzyła sobie żadnej klarownej sytuacji. Po przerwie wszystkie atuty zostawiliśmy w szatni i mamy wiele materiału do analizy. Za szybko straciliśmy gole, potem rywale dalej atakowali i skończyło się porażką. Trudno na gorąco powiedzieć z czego to wynikało… Chcieliśmy przetrzymać bez straty gola pierwszy kwadrans drugiej połowy, a nie zdążyliśmy dojść do ławki rezerwowych i gospodarze już się cieszyli.

Romeo Jozak (trener Legii Warszawa): Za nami mecz, w którym rozegraliśmy dwie różne połowy. Mając w głowie rezultat z pierwszego meczu, daliśmy szansę zmiennikom. Początkowo brakowało stabilności, ale liczyliśmy się z faktem wystąpienia tego rodzaju wahań. Nie spodziewałem się, że będą aż takie. Ostatecznie cieszy mnie postawa kilku zawodników, niektórzy nie spisali się tak dobrze. Nie będę jednak wymieniał nazwisk: zależy mi, by wszyscy byli gotowi pomóc nam w końcówce rundy.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Myślimy już o kolejnym spotkaniu z Sandecją Nowy Sącz. Wiem, że Nieciecza jest dla nas trudnym terenem, ale mamy dodatkową motywację, by wygrać. Kibice zobaczą na boisku najmocniejszy skład i będziemy chcieli pokazać dobrą piłkę – zakończył szkoleniowiec mistrzów Polski.

źródło: legia.net