Wypowiedzi trenerów po meczu Pogoń 1-3 Legia

Legia Warszawa
fot. google.com

Piłkarze Legii Warszawa w wyjazdowym spotkaniu 15. kolejki Lotto Ekstraklasy wygrali 3-1 z zespołem Pogoni Szczecin. Tymczasem już teraz możecie przeczytać u nas pomeczowe wypowiedzi obu trenerów – Rafała Janasa oraz Romeo Jozaka.

Rafał Janas (trener Pogoni Szczecin): Biednemu wiatry w oczy wieje. Ten mecz był taki, jak cała runda. Mieliśmy pomysł na mecz, popełniliśmy błąd, brak asekuracji, rzut karny. Udało się wyrównać, ale goście wykorzystali nasze potknięcia i fatum nad Pogonią wciąż ciąży. Dobrze, że ta runda się już kończy. Przyjdzie nowy trener, jakoś to poukłada. Pogoń nie zasługuje na ostatnie miejsce w tabeli.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Romeo Jozak (trener Legii Warszawa): Zwykle w całej Europie, gdy druga drużyna w tabeli gra z ostatnią, to sprawa jest prosta, mecz i jego przebieg oczywisty. Ale nie w Polsce. Grałem już spotkanie z Cracovią i było bardzo trudne spotkanie. Dziś do przerwy prowadziliśmy po rzucie karnym, ale nie zaczęliśmy tego meczu dobrze, w szatni piłkarze nie byli zadowoleni, bo nie graliśmy tak, jak sobie założyliśmy. Dobre zespoły jednak potrafią wygrywać mecze, nawet gdy nie idzie. Mieliśmy moment kryzysowy, ale zmiany i zmiennicy dali nam zwycięstwo. To była naprawdę ciężka przeprawa, Pogoń to bardzo dobra drużyna i nie zasługuje na ostatnie miejsce w tabeli. Kibice cały czas wspierali gospodarzy, mimo trudnego momentu.

źródło: legia.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *