Wypowiedzi trenerów po meczu Sandecja 2-2 Legia

legia warszawa
fot. pilka24.com.pl

Piłkarze Legii Warszawa w wyjazdowym spotkaniu Lotto Ekstraklasy zremisowali na wyjeździe 2-2 z zespołem Sandecji Nowy Sącz. Tymczasem już teraz możecie przeczytać u nas pomeczowe wypowiedzi obu trenerów – Romeo Jozaka oraz Radosława Mroczkowskiego.

Romeo Jozak (trener Legii Warszawa): Przyjechaliśmy tutaj wygrać, zdobyć punkty, ale boisko było trudne do gry. Mieliśmy swoje szanse, ale wywalczyliśmy punkt rzutem na taśmę, w ostatniej akcji i teoretycznie powinienem być zadowolony z tego remisu. Bardziej z tego punktu powinienem się cieszyć, niż być niezadowolonym z braku zwycięstwa. Nie zareagowaliśmy odpowiednio w najważniejszych momentach tego meczu. Mieliśmy ten mecz kilka razy pod kontrolą, tak przy wyniku 0:0, jak i 1:1. Nie potrafiliśmy tego wykorzystać.

Brakowało nam jednak wyrachowania taktycznego, zabrakło nam czegoś, aby zdobyć trzy punkty. Dwa tygodnie temu mieliśmy serię pięciu meczów wygranych, teraz już drugi mecz z rzędu jesteśmy bez zwycięstwa. W ostatnich dniach mieliśmy problemy w defensywie, to było widać w trakcie meczu, nad tym musimy popracować. Nie da się wygrywać meczów bez maksymalnego skupienia. Właśnie tego dzisiaj zabrakło – trzymania się taktyki i pełnej koncentracji.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Radosław Mroczkowski (trener Sandecji Nowy Sącz): W wielu fragmentach to spotkanie było dobre w naszym wykonaniu, była dyscyplina taktyczna, porządek na boisku i w defensywie dobrze funkcjonowaliśmy. Szkoda, że dwa razy będąc na prowadzeniu, grając w przewadze, nie potrafiliśmy tego utrzymać. Ale po tych dwóch złych meczach zespół dobrze zareagował i widać, że jeszcze będziemy zdobywać punkty.

źródło: legia.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *