Wypowiedzi trenerów po meczu Sandecja – Lech

lech poznań
fot. lechpoznan.pl

Piłkarze Lecha Poznań w wyjazdowym spotkaniu 16. kolejki Lotto Ekstraklasy zremisowali bezbramkowo z zespołem Sandecji Nowy Sącz. Tymczasem już teraz możecie przeczytać pomeczowe wypowiedzi obu trenerów – Nenada Bjelicy oraz Radosława Mroczkowskiego.

Nenad Bjelica (trener Lecha Poznań): Myślę, że remis to zasłużony wynik z perspektywy obu drużyn. Mieliśmy po jednej sytuacji w każdej połowie. To nie był piękny mecz. Była w nim duża agresywność. Chcieliśmy wygrać. Nie udało się. Musimy dalej pracować, żeby przygotować się do kolejnego meczu. Wszystko po to, żeby zagrać w nim lepiej.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Radosław Mroczkowski (trener Sandecji Nowy Sącz): Rozpoczynamy rundę rewanżową tak samo jak inaugurację, czyli od remisu. Z Lechem zawsze gra się trudno. W takich spotkaniach trzeba się dobrze ustawić taktycznie. Tylko wtedy można zniwelować atuty Lecha. Mieliśmy w tym spotkaniu swoje sytuacje. Zespół grał solidnie w defensywie. W drugiej połowie było widać, że potrafiliśmy stworzyć sytuacje. Mieliśmy dwie po akcjach Wojtka Trochima. To dawało nadzieje na to, że możemy wygrać ten mecz. Osiągnęliśmy remis i teraz liczymy na to, że w kolejnym spotkaniu uda nam się zwyciężyć.

źródło: lechpoznan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *