Wypowiedzi trenerów po meczu Śląsk 0-1 Lech

Piłkarze Lecha Poznań w wyjazdowym spotkaniu Lotto Ekstraklasy zmierzyli się z zespołem Śląska Wrocław. Poznaniacy wygrali skromnie 1-0, a już teraz możecie przeczytać u nas pomeczowe wypowiedzi obu trenerów – Ivana Djurdjevicia oraz Tadeusza Pawłowskiego.

Ivan Djurdjević (trener Lecha Poznań): Był to mecz pełen emocji. Wiedzieliśmy, że to będzie trudne spotkanie na stadionie, na którym jeszcze nie wygraliśmy. Śląsk dobrze rozpoczął sezon i to dodatkowo podnosiło trudność tego meczu. Wiedzieliśmy, że przy takiej pogodzie może być to trudny dla nas mecz, po ostatnim spotkaniu w Lidze Europy.

Nie zagraliśmy dobrego meczu, ponieważ nie mogliśmy na dłuższy czas przejąć kontroli nad tym spotkaniem. Nad tym elementem cały czas musimy pracować. Jestem zadowolony z gry formacji obronnej, która ustrzegła się dużych błędów. Wszystkie bramki Śląska była strzelone z prawidłowych spalonych, a więc to także można pozytywnie zaliczyć na konto naszej obrony. Nie mogliśmy grać najmocniejszym składem, ale dla nas nie ma rezerwowych. Jak ktoś musi wejść to wchodzi i gra jako zawodnik podstawowy. Jestem zadowlony z udanego powrotu Kamila Jóźwiaka.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Tadeusz Pawłowski (trener Śląska Wrocław): Taka porażka boli, ponieważ uważam, że zasłużyliśmy na jeden punkt. Nie chodzi mi tutaj o prawidłowo nieuznane bramki. Zostawiliśmy dużo zdrowia na boisku, ale nie zostaliśmy w żaden sposób nagrodzeni. Będziemy pracować dalej, bo w naszej grze jeszcze wiele jest do poprawy. Dzisiaj jestem zadowolony z występu wszystkich moich piłkarzy. Niestety nie jesteśmy w stanie przeprowadzać takich transferów jak Lech Poznań.

źródło: lechpoznan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *