Wypowiedzi trenerów po meczu Śląsk – Lech

śląsk wrocław
fot. pilka24.com.pl

Piłkarze Śląska Wrocław w piątkowym spotkaniu Lotto Ekstraklasy wygrali przed własną publicznością 2-0 z liderującym Lechem Poznań. Tymczasem już teraz możecie przeczytać u nas pomeczowe wypowiedzi obu trenerów – Jana Urbana oraz Nenada Bjelicy.

Jan Urban (trener Śląska Wrocław): Początek nie zapowiadał naszego zwycięstwa. Lech przez pierwsze minuty wyglądał lepiej. Druga bramka była bardzo ważna, bo gol strzelony był do szatni. Pierwsza połowa była lepsza niż druga, kiedy chcieliśmy zamknąć środek. Rywal miał przewagę, ale zawęziliśmy pole gry. Lech nie miał pomysłu na stworzenie sobie sytuacji bramkowych. Fajnie, bo przychodzi coraz więcej kibiców i podoba im się to, co zespół prezentuje.

Nie jestem zawistny, nie miałem jednak wpływu na zwolnienie z poznańskiego zespołu. Z dużym szacunkiem podchodzę do klubów, które prowadziłem i tak jest też z Lechem. Jeśli chodzi o sytuację z końcówki pierwszej połowy, to trener Bjelica wymieniał zdania po hiszpańsku i nie sądzę, że to było z asystentem sędziego.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Nenad Bjelica (trener Lecha Poznań): Gratulacje dla Śląska za zasłużone zwycięstwo. Nie graliśmy nic i nie zasłużyliśmy na wygraną. Razem z moją drużyną jesteśmy bardzo rozczarowani. Nie mam słów, gratuluję Śląskowi i to wszystko co chcę dzisiaj powiedzieć.

Nie dyskutowałem z sędzią tylko z asystentem trenera Śląska. Nie wiem dlaczego wysłał mnie na trybuny. Raz już byłem na trybunach i wygraliśmy mecz. To nie jest istotne. To zawodnicy biegają i grają, a nie trener. Moja nieobecność na ławce nie będzie więc problemem.

źródło: lechpoznan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *