Wypowiedzi trenerów po meczu Wisła 1-1 Lech

Wisła Kraków
fot. google.com

Piłkarze Wisły Kraków w spotkaniu 36. kolejki Lotto Ekstraklasy zremisowali przed własną publicznością 1-1 z zespołem Wisły Kraków. Tymczasem już teraz możecie przeczytać pomeczowe wypowiedzi obu szkoleniowców – Rafała Ulatowskiego oraz Joana Carrillo.

Rafał Ulatowski (trener Lecha Poznań): Emocje targają nami wszystkimi, nami z Wielkopolski. Nie ukrywam, że objęliśmy zespół tylko na dwa mecze. Zawsze ważne dla sportowca i każdego trenera jest zdobycie pełnej puli. Liczyliśmy, że przy zwycięstwie i przy szczęściu na innych stadionach uda nam się zagrać w ostatnim meczu, z Legią o tytuł mistrzowski.

To mecz, który będę pamiętać do końca życia, szczególnie jeśli chodzi o końcówkę spotkania. Najpierw mecz przerwany z przyczyn pirotechnicznych już na początku pierwszej połowie, potem osiem doliczonych minut i bramka wyrównująca Pawła Brożka. Jestem bardzo rozczarowany wynikiem, ale jestem podbudowany grą. Mieliśmy ze sztabem tylko 48 godzin, drużyna miała momenty dobrej gry w tym spotkaniu. Nie możemy powiedzieć, że przeszliśmy obok meczu.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Joan Carrillo (trener Wisły Kraków): To mecz, który dostarczył nam wielu emocji. Było to pożegnanie dwóch zawodników, którzy zapisali się na kartach tego klubu. Cieszymy się, że mieliśmy wsparcie kibiców. Nie był to finał, jakiego sobie życzyliśmy, bo chcielibyśmy wygrać. Chcieliśmy dać tych chłopakom prezent, wygraną. Sam Paweł Brożek mówił, że nie wyobraża sobie pożegnać się z Wisłą porażką. Piękne było to, że ostatni piłka zakończyła się dla niego golem. Paweł i Arek to symbole tej drużyny, należą im się uznania. Całe spotkanie chcielibyśmy im zadedykować.

Jeśli chodzi o poziom sportowy, to chciałbym pogratulować swoim zawodnikom zasłużonego remisu. Próbowaliśmy wygrać, ale gola straciliśmy po naszym błędzie. Chęci i serce, które w nas bardzo mocno bije, pozwoliło nam walczyć do samego końca.

źródło: lechpoznan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *