Wypowiedzi trenerów po meczu Wisła – Piast

Wisła Kraków
fot. google.com

Piłkarze Wisły Kraków w spotkaniu 9. kolejki Lotto Ekstraklasy wygrali 2-0 z zespołem Piasta Gliwice. Tymczasem już teraz zachęcamy Was do przeczytania pomeczowych wypowiedzi obu szkoleniowców – Kiko Ramireza oraz Dariusza Wdowczyka.

Kiko Ramirez (trener Wisły Kraków): Mieliśmy dość dużą potrzebę zwycięstwa po trzech meczach bez wygranej. Chciałbym podkreślić, że te trzy punkty były nam potrzebne. Po wielu tygodniach bez wygranej, zawodnicy stracili trochę wiarę w siebie. Wielu zawodników grało po raz pierwszy ze sobą. Mecz był dla nas z tego powodu trudny. Odczuwaliśmy strach przed piłką, strach przed ryzykiem. Ale cały czas chcieliśmy wygrać. Mogę się zgodzić, że trafił nam się szczęśliwie rzut karny, a Carlitos go wykorzystał, dając nam wygraną , która w obecnej sytuacji była nam bardzo potrzebna.

Dariusz Wdowczyk (trener Piasta Gliwice): Gratuluję przede wszystkim przeciwnikowi trzech punktów. Czy zasłużonych? Tego nie wiem, ale Wisła strzeliła dwa gole, zdobyła trzy punkty. Z przebiegu gry, sądzę, że nie byliśmy gorsi od rywali, a w wielu przypadkach to my prowadziliśmy grę. Znowu zabrakło ostatniego podania, walki, takiej zadziorności, żeby ten dobry rezultat uzyskać, żeby zdobyć bramkę. Ale nie udało się.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Przegrywamy spotkanie w końcówce meczu. Naprawdę trudno mi się z tym pogodzić, bo wyglądaliśmy w tym spotkaniu nieźle, ale niektórzy popełniali tak proste błędy, że na tym poziomie nie powinno się to zdarzyć. Proszę o pół napastnika. Nie całego, ale pół.

źródło: Piast Gliwice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *