Wypowiedzi trenerów po meczu Wisła Płock 2-2 Wisła Kraków

Wisła Kraków
fot. google.com

Piłkarze Wisły Płock w spotkaniu 31. kolejki Lotto Ekstraklasy zremisowali przed własną publicznością 2-2 z drużyną Wisły Kraków. Tymczasem już teraz możecie przeczytać u nas pomeczową wypowiedź obu trenerów – Joana Carrillo oraz Jerzego Brzęczka.

Joan Carrillo (trener Wisły Kraków): To było na pewno intensywne spotkanie. W pierwszej połowie kontrolowaliśmy jego przebieg i wyszliśmy na prowadzenie. Druga odsłona zaczęła się dla nas niefortunnie, bo zaraz po wyjściu z szatni straciliśmy bramkę. Staraliśmy się jednak grać według swojej filozofii i prezentować styl, który chcemy pokazywać w każdym meczu. Przeciwnik zdołał stworzyć sobie okazje, ale my też je kreowaliśmy i w rezultacie padło sporo bramek. Szkoda wyniku, bo nie graliśmy źle. Żal, że nie udało się wywieźć trzech punktów.

Jerzy Brzęczek (trener Wisły Płock): Myślę, że był to dobry mecz w naszym wykonaniu, szczególnie druga połowa. Gratuluję moim zawodnikom, że udało się wyeliminować błędy z pierwszej części meczu, bo pozwoliliśmy Wiśle rozgrywać piłkę i zbyt późno doskakiwaliśmy. W przerwie powiedzieliśmy sobie parę słów.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Uważam, że dziś los nie obdarzył nas szczęściem, szczególnie w ostatnich dwudziestu minutach, gdyż byliśmy blisko bramki dającej nam prowadzenie. Dziękuję zarówno piłkarzom, jak i kibicom, którzy pokazali, że mamy oddanych sympatyków. Mam nadzieję, że w kolejnym spotkaniu będzie towarzyszyć nam jeszcze więcej fanów oraz takie emocje, jaki dzisiejszego późnego popołudnia.

źródło: wisla.krakow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *