Gdzie zagra Szczęsny? Transfer coraz bliżej!

Wojciech Szczęsny
fot. flickr.com

Gdzie w nowym sezonie będzie grał Wojciech Szczęsny? Takie pytanie zadaje sobie z pewnością wiele osób. Sam zainteresowany opublikował na Instagramie zdjęcie, które może zdradzić nieco rąbka tajemnicy odnośnie przyszłości. Zobaczcie zresztą sami!

– Szczęsny dodał na Instagramie fotografię rękawic, w których będzie bronił w następnej kampanii i oficjalnej piłki Serie A na sezon 2017-18. Wszystko to opatrzone zostało dopiskiem „Gotowy do sezonu z nowymi rękawicami Nike” – poinformowali dziennikarze serwisu internetowego pilkanozna.pl.

Transfer Szczęsnego do Juventusu

Nie od dzisiaj wiadomo, że Wojciech Szczęsny jest wiązany z transferem do Juventusu Turyn. Działacze mistrzów kraju nie tak dawno sprzedali drugiego bramkarza Neto do Valencii, dlatego w jego miejsce mogliby sprowadzić reprezentanta Polski. Najpierw muszą jednak osiągnąć porozumienie z Arsenalem Londyn, który za Polaka żąda 15 milionów euro. Wojciech Szczęsny miałby wówczas zostać następcą Gianluigiego Buffona, który po sezonie 2017/2018 ma zakończyć karierę.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Wiadomo, że z opcji definitywnego transferu Polaka nie skorzysta Roma, a już jakiś czas temu z walki o jego usługi zrezygnowało Napoli. Zostaje więc Juventus, a skoro sam zawodnik ogłosił, że zostaje w Italii, to wniosek wydaje się być oczywisty – podsumowano w tekście serwisu internetowego pilkanozna.pl.

źródło: pilkanozna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *