Zapowiedź i typy na mecz Kazachstan – Polska z 04.09.2016

adam nawałka
fot. pilka24.com.pl

Piłkarska reprezentacja Polski rozpoczyna walkę w eliminacjach Mistrzostw Świata w Rosji. Podopieczni trenera Adama Nawałki w niedzielę 4 września 2016 zmierzą się na wyjeździe z zespołem Kazachstanu. Oczywiście zachęcamy do przeczytania zapowiedzi meczu i sprawdzenia propozycji typów bukmacherskich.

Zbliżające się spotkanie eliminacji do Mistrzostw Świata w Rosji zostanie rozegrane na trudnym terenie w Astanie. Reprezentacja Kazachstanu w poprzednich eliminacjach do Euro 2016 rywalizowała w grupie A, w której zajęła ostatecznie piąte miejsce. Nasz najbliższy przeciwnik w dziesięciu meczach uzbierał tylko pięć punktów, wyprzedzając jedynie Łotwę. Przed zespołem z Kazachstanu sklasyfikowano natomiast Holandię, Turcję, Islandię i Czechy.

Zapowiedź meczu Kazachstan Polska

Reprezentacja Kazachstanu w 2016 roku miała okazję rozegrać trzy mecze towarzyskie. Grupowy przeciwnik Biało-Czerwonych na dobry początek wygrał na wyjeździe 1-0 z Azerbejdżanem, a następnie zremisował 1-1 z dobrze znanymi nam Gruzinami. Tymczasem na początku czerwca kadra Kazachstanu ograła 1-0 zespół Chin. Zwycięskiego gola w 68. minucie zdobył wówczas A. Nurgaliev.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Bardzo udany okres ma za sobą również reprezentacja Polski. Podopieczni trenera Adama Nawałki w fazie eliminacyjnej zajęli drugiej miejsce, ustępując jedynie Niemcom, zostawiając za sobą zespoły Irlandii, Szkocji, Gruzji i Gibraltaru. Biało-Czerwoni godnie zaprezentowali się również na Mistrzostwach Europy we Francji. Reprezentacja Polski w grupie zdołała wygrać 1-0 z Irlandią Północną, następnie zremisowała bezbramkowo z Niemcami, by na koniec pokonać skromnie 1-0 Ukraińców. Polacy awansowali do 1/8 finału Euro 2016, w której po rzutach karnych wyeliminowali Szwajcarię – w regulaminowym czasie był remis 1-1. Zespół trenera Adama Nawałki odpadł w ćwierćfinale, gdzie również po konkursie jedenastek musiał uznać wyższość Portugalczyków, późniejszych zwycięzców turnieju.

Typy na mecz Kazachstan – Polska

Ostatnie wyniki i gra pokazują jasno, że to reprezentacja Polski jest zdecydowanym faworytem zbliżającego się spotkania eliminacji do Mistrzostw Świata, dlatego polecamy postawić na Biało-Czerwonych. Liczymy, że nasze orły nas nie zawiodą!

źródło: własne