Zapowiedź i typy na mecz Polska – Urugwaj z 10.11.2017

robert lewandowski polska
fot. pilka24.com.pl

Przed reprezentacją Polski ciekawie zapowiadający się mecz towarzyski, w którym zmierzy się na PGE Narodowym z Urugwajem. Tradycyjnie możecie przeczytać u nas zapowiedź meczu i sprawdzić propozycje typów bukmacherskich na dzisiaj.

Zapowiedź dzisiejszego meczu rozpocznijmy do reprezentacji Polski, która ma za sobą udane eliminacje do Mistrzostw Świata. Podopieczni trenera Adama Nawałki w dziesięciu meczach zgromadzili 25 punktów, wyprzedzając pewnie Duńczyków i Czarnogórców. Biało-Czerwoni okazali się również lepsi do Rumunii, Armenii oraz Kazachstanu. Osiem zwycięstw, jeden remis i jedna porażka dały Polakom kolejny awans na wielką imprezę piłkarską.

W ciepłych słowach można wypowiedzieć się również o walce Urugwaju w eliminacjach Mistrzostw Świata. Nasz dzisiejszy przeciwnik zgromadził 31 punktów, zajmując ostatecznie drugie miejsce w Ameryce Południowej. Urugwajczycy zostali wyprzedzeni jedynie przez Brazylię, a za sobą zostawili takie tuzy jak Argentyna, Kolumbia, czy Chile.  Reprezentanci Urugwaju strzelili łącznie 32 gole, tracąc ich 20.

Już teraz wiadomo, że obaj szkoleniowcy nie skorzystają z usług kilku czołowych zawodników. W barwach reprezentacji Polski nie zobaczymy Roberta Lewandowskiego, natomiast dla Urugwaju nie wystąpi Luis Suarez. Polscy obrońcy będą jednak musieli zwrócić uwagę na innego gracze – Edisona Cavaniego z PSG.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Typy bukmacherskie na Polska – Urugwaj

Dzisiejszy mecz towarzyski zapowiada nam się naprawdę ciekawie. Obie drużyny preferują ofensywny styl gry, dlatego liczymy, że wpadną dzisiaj przynajmniej trzy bramki. Tym samym opcja powyżej 2,5 wygląda dość kusząco!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *