Zapowiedź meczu Polska – Armenia z 11.10.2016

Polska
fot. pilka24.com.pl

Przed nami kolejna dawka piłkarskich emocji związanych z ciekawie zapowiadającymi się spotkaniami eliminacji Mistrzostw Świata. We wtorek 11 października zostanie rozegrany pojedynek, w którym reprezentacja Polski zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie z Armenią. Przeczytajcie już teraz zapowiedź meczu!

Tradycyjnie na dobry początek zapowiedzi meczu sprawdziliśmy jak obecnie wygląda sytuacja w tabeli grupy E. Okazuje się, że reprezentacje Czarnogóry, Rumunii oraz Polski po dwóch kolejkach mają na koncie po cztery punkty, natomiast nasi rywale mają obecnie lepszy bilans bramkowy, dlatego plasują się wyżej. Tuż za nami z trzema oczkami została sklasyfikowana Dania, natomiast dalej znajdziemy Kazachstan i Armenię, która będzie naszym kolejnym przeciwnikiem w eliminacjach Mistrzostw Świata.

Reprezentacja Polski prowadzona przez trenera Adama Nawałkę nie rozpoczęła najlepiej eliminacji Mistrzostw Świata. Biało-Czerwoni w wyjazdowym meczu zremisowali bowiem tylko 2-2 z Kazachstanem, choć do przerwy prowadzili różnicą dwóch trafień. Przełamanie nastąpiło w ubiegłą sobotę, kiedy Polacy po trzech bramkach Roberta Lewandowskiego wygrali przed własną publicznością 3-2 z Danią. Doskonale pamiętamy jednak nerwową końcówkę, której musimy się ustrzec.

Warto dodać, że sztab szkoleniowy Biało-Czerwonych nie będzie mógł skorzystać z usług wszystkich zawodników. Poważnej kontuzji kolana nabawił się Arkadiusz Milik, a zgrupowanie z powodu urazu opuścił również Łukasz Piszczek. Gdyby tego było mało, to wciąż problemy z barkiem ma Michał Pazdan.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

W jeszcze gorszych nastrojach znajduje się na pewno reprezentacja Armenii. Ormianie na inaugurację zmagań w eliminacjach Mistrzostw Świata przegrali na wyjeździe 0-1 ze wspominanymi Duńczykami, natomiast w ostatnią sobotę ulegli przed własną publicznością aż 0-5 kadrze Rumunii.

Zdecydowanymi faworytami dzisiejszego meczu są piłkarze reprezentacji Polski, dlatego każdy inny rezultat niż nasze zwycięstwo będzie można uznać za sporą niespodziankę. Początek spotkania na Stadionie Narodowym w Warszawie zaplanowano na godzinę 20:45.

źródło: własne