Zapowiedź meczu Polska – Kazachstan z 04.09.2017

robert lewandowski polska
fot. pilka24.com.pl

Reprezentacja Polski w poniedziałek 4 września 2017 roku rozegra kolejne spotkanie w eliminacjach Mistrzostw Świata. Drużyna dowodzona przez trenera Adama Nawałkę tym razem zmierzy się na PGE Narodowym w Warszawie z zespołem Kazachstanu. Początek widowiska o godzinie 20:45.

Biało-Czerwoni przystąpią do dzisiejszego meczu podwójnie zmotywowani. Będą chcieli się zrehabilitować za dotkliwą porażkę 0-4 z reprezentacją Dani. Trener Adam Nawałka na przedmeczowej konferencji prasowej przyznał, że temat Duńczyków został już zamknięty, a słaba gra Polaków dokładnie przeanalizowana. Teraz nasz zespół będzie miał okazję zrehabilitować się w meczu eliminacyjnym z Kazachstanem.

Kazachstan nie ma za sobą udanej passy. Rywale ze wschodu przegrali pięć ostatnich spotkań – kolejno 1-4 z Danią, następnie towarzyski 1-3 z Cyprem, a także 0-2 z Armenią, 1-3 z Danią oraz ostatnio 0-3 z Czarnogórą. To pokazuje, że Polska jest zdecydowanym faworytem, tym bardziej, że zagramy na wypełnionym PGE Narodowym w Warszawie.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Warto spojrzeć jeszcze na tabelę grupy E. Polska z szesnastoma punktami zajmuje pierwsze miejsce, mając trzy oczka przewagi nad drugą Czarnogórą oraz trzecimi Duńczykami. Nieco dalej znajduje się Rumunia i Armenia, natomiast reprezentacja Kazachstanu z dwoma oczkami zamyka naszą grupę eliminacyjną.

Mecz Polska – Kazachstan odbędzie się w poniedziałek 4 września o godzinie 20:45 na PGE Narodowym w Warszawie. Dodajmy, że mecz na żywo zostanie pokazany na Polsat i Polsat Sport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *