Zaskakujący transfer Paula Pogby?!

manchester united
fot. Flamenco Sun

Czy już niebawem będziemy świadkami dość zaskakującego ruchu transferowego? Nie możemy tego wykluczyć! Dziennikarze gazety Tuttosport poinformowali, że Paul Pogba może wkrótce wrócić do Juventusu Turyn. Reprezentant Francji jest obecnie związany kontraktem z Manchesterem United.

Przypomnijmy, że Paul Pogba odszedł z Juventusu Turyn latem 2016 roku, kiedy działacze Manchesteru United zapłacili za niego 105 milionów euro. Pomocnik z Francji nie czuje się jednak najlepiej w ekipie Czerwonych Diabłów, dlatego zagraniczne media zaczęły spekulować na temat jego najbliższej przyszłości.

– Pomocnik jest sfrustrowany swoją pozycją w zespole „Czerwonych Diabłów”. 25-latek nie może dogadać się z José Mourinho, co skutkuje tym, że pewną część spotkań przesiaduje na ławce rezerwowych. Dla tak ambitnego piłkarza, jakim niewątpliwie jest Pogba, taka sytuacja nie może mieć miejsca. Francuz chce grać więcej, a klubów zainteresowanych jego pozyskaniem nie brakuje – możemy przeczytać w artykule opublikowanym na stronie internetowej transfery.info.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Dziennikarze Tuttosport poinformowali, że zawodnika chcieliby mieć u siebie przedstawiciele Juventusu Turyn. Problemem mogą okazać się zarobki zawodnika, który w Manchesterze inkasuje rocznie 20 milionów euro, a jego obecna umowa wygasa w czerwcu 2021 roku.

źródło: transfery.info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *