Zdenek Ondrasek wraca po kontuzji!

Wisła Kraków
fot. google.com

Bardzo dobre wiadomości dla kibiców Wisły Kraków. Okazuje się bowiem, że Zdenek Ondrasek po ostatniej kontuzji biodra czuje się już zdecydowanie lepiej, dlatego wkrótce powinien powalczyć o miejsce w podstawowym składzie Białej Gwiazdy – możemy przeczytać w serwisie internetowym pilkanozna.pl.

– Trochę mam w głowie ten uraz. Nawet przy pierwszym kontakcie z piłką mogłem uderzać z prawej nogi, ale pomyślałem, że to nie jest dobry pomysł i w ostatniej chwili zmieniłem decyzję i strzeliłem z lewej. Wyszło jak wyszło, ale naprawdę jestem szczęśliwy, że mogłem wystąpić – powiedział Zdenek Ondrasek cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu. Warto bowiem dodać, że Wisła Kraków rozegrała w sobotę towarzyskie spotkanie z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Siłowo jestem dobrze przygotowany, bo cały czas trenowałem z Danielem Michalczykiem, ale na pewno brakuje trochę kondycji. Każdy dzień niesie za sobą kolejny trening, więc na razie chcę zobaczyć, czy uraz nie wróci – podsumował Zdenek Ondrasek. Powrót napastnika na boiska jest znakomitą wiadomością dla kibiców Wisły Kraków i sztabu szkoleniowego, który tym samym może liczyć na rywalizację zawodników o miejsce w podstawowym składzie.

źródło: Wisła Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *