Zimowe obozy piłkarskie z Polish Soccer Skills

zimowe obozy piłkarskieWysokiej jakości obozy piłkarskie już zimą z Polish Soccer Skills. Dziewczynki i chłopacy w wieku od 7 do 19 lat będą miały okazję w ferie zimowe podnieść swoje umiejętności piłkarskie.

Tym razem zimowe obozy piłkarskie Polish Soccer Skills odbędą się w ośrodku w Spale. Będą składać się z indywidualnych treningów techniki piłkarskiej, gdzie na czterech zawodników przypada jeden trener. W ramach zajęć odbędą się również treningi motoryczne, taktyczne, mentalne z psychologiem, czy z fizjoterapeutą.

Zimowe obozy piłkarskie dla dzieci i młodzieży

Młodzi zawodnicy przejdą również testy umiejętności z opisem indywidualnego profilu zawodnika. Do tego Polish Soccer Skills zapewnia stroje piłkarskie marki adidas. Najlepsi piłkarze otrzymają powołania do reprezentacji PSS, a tym samym będą mieli okazję zagrać zagraniczne sparingu z najlepszymi europejskimi zespołami.

Warto wspomnieć, że wychowankiem Polish Soccer Skills jest między innymi Karol Linetty. Reprezentant Polski nie jest jedynym zawodnikiem, który miał okazję podnosić swoje umiejętności na obozach. Można wymienić tutaj choćby Kamila Jóźwiaka z Lecha Poznań, czy Mateusza Bogusza występującego w Leeds United.

Zimowe obozy Polish Soccer Skills będą organizowane w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. To znakomita baza treningowo-pobytowa, która służy nie tylko polskim, ale i zagranicznym zawodnikom z najwyższego poziomu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *