Zlatan Ibrahimović przedłuży kontrakt z Manchesterem United

zlatan ibrahimovic
Photo : C.Gavelle/PSG

Wszystko wskazuje na to, że Zlatan Ibrahimović będzie kontynuował swoją karierę w zespole Manchesteru United. Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy Daily Mail wynika, że reprezentant Szwecji powinien wkrótce złożyć podpis pod kontraktem z Czerwonymi Diabłami.

Przypomnijmy, że poprzednia umowa Zlatana Ibrahimovicia z Manchesterem United wygasła wraz z końcem czerwca. Napastnik pozostawał bez klubu, a teraz wydaje się, że ponownie trafi na Old Trafford. Sam zawodnik pauzuje już od kwietnia, co jest związane z poważną kontuzją kolana.

– Rozmawiamy o tym, by dalej był u nas. Było jasne, że to, co osiągnął z nami w poprzednim sezonie, to dla niego za mało. Na razie się leczy, jednak na drugą część sezonu może być dostępny – powiedział nie tak dawno trener Jose Mourinho cytowany przez dziennikarzy Przeglądu Sportowego.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Angielskie media zgodnie donoszą, że Zlatan Ibrahimović osiągnął już porozumienie w kwestii nowego kontraktu, dlatego do końca sierpnia obie strony powinny oficjalnie ogłosić pozostanie reprezentanta Szwecji w klubie.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *