Zlatan Ibrahimović wraca do Manchesteru United!

manchester united
fot. Flamenco Sun

Zlatan Ibrahimović będzie kontynuował swoją piłkarską karierę w zespole Manchesteru United. Obie strony oficjalnie poinformowały o podpisaniu nowego kontraktu. Przypomnijmy, że Szwed grał dla Czerwonych Diabłów w poprzednim sezonie, jednak jego dotychczasowa umowa wygasła wraz z końcem czerwca.

– Wracam dokończyć to, co zacząłem. Od początku i ja i klub, chcieliśmy, bym został. Nie mogę się doczekać powrotu na Old Trafford, ale wiem też, że nie mogę się zbytnio spieszyć – powiedział Zlatan Ibrahimović cytowany przez dziennikarzy Przeglądu Sportowego. Dodajmy, że reprezentant Szwecji w minionym sezonie wystąpił łącznie w czterdziestu sześciu spotkaniach Manchesteru United, w których zdobył dwadzieścia osiem bramek.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Wracam dokończyć to, co zacząłem. Od początku i ja i klub, chcieliśmy, bym został. Nie mogę się doczekać powrotu na Old Trafford, ale wiem też, że nie mogę się zbytnio spieszyć. Muszę być pewny, że jestem gotowy. Pracowałem ciężko i będę to kontynuował by upewnić się, że będę w najlepszej możliwej kondycji do powrotu na boisko – kontynuował zawodnik, który będzie występował w koszulce z numerem dziesięć. Jego dotychczasowy numer przejął bowiem Romelu Lukaku.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *