Zwycięstwa faworytów w Hiszpanii!

Zwycięstwami faworytów zakończyły się sobotnie spotkania hiszpańskiej Primera Division. Komplet punktów zainkasowali piłkarze FC Barcelony, Atletico Madryt, a także Realu. Najbardziej przekonywujące zwycięstwo odnieśli Królewscy, którzy przed własną publicznością wygrali aż 5-0 z zespołem Rayo Vallecano. Zobaczcie u nas skróty poszczególnych meczów.

Na inaugurację trzydziestej pierwszej kolejki hiszpańskiej Primera Division emocjonowaliśmy się spotkaniem, w którym zespół Espanyolu Barcelona przegrał u siebie 0-1 z FC Barceloną. Autorem jedynego gola był Lionel Messii, który pokonał bramkarza dopiero w siedemdziesiątej siódmej minucie z rzutu karnego. Gospodarze kończyli mecz w dziesięciu po tym jak czerwoną kartką ukarany został Kiko Casilla.

Bardzo ważne zwycięstwo odnieśli piłkarze Ateltico Madryt, którzy w wyjazdowym meczu wygrali 2-1 z Athletic Bilbao. Miejscowi objęli prowadzenie w szóstej minucie, kiedy to gola zdobył Muniain, natomiast później do bramki trafiali już tylko przyjezdni, a konkretniej Diego Costa oraz Koke. Tym samym zespół Atletico utrzymał się na czele tabeli ligi hiszpańskiej.

sportingbet-zaklady-sportowe1

Athletic 1-2 Atlético – OMFGoals.com przez omfgoals

Przekonywujące zwycięstwo odnieśli zawodnicy Realu Madryt. Podopieczni trenera Carlo Ancelottiego wykorzystali atut własnego boiska pokonując 5-0 ekipę Rayo Vallecano. Dwie bramki dla Królewskich strzelił Gareth Bale, a po jednym golu zdobyli jeszcze Cristiano Ronaldo, Daniel Carvajal oraz Alvaro Morata.

Real Madrid 5-0 Rayo Vallecano GOLES przez realmadridplay

Obstawiaj mecze w zakładach bukmacherskich! Załóż darmowe konto w Sportingbet, odbierz nawet 400 złotych bonusu na start i graj! Więcej wskazówek na temat obstawiania znajdziecie na stronie internetowej www.sportbet.pl.